دپارتمان فیلم

یک فیلم موثر تبلیغاتی می تواند به راحتی بازار یک کمپانی را جابه جا کند

 تاریخ سینما ۱۲۰ سال قدمت دارد، از آخرین سال‌های قرن ۱۹ تا آغاز قرن ۲۱، تصاویر متحرک به تدریج از از کاروان‌های شادی شروع شد و تا آنجا پیشرفت کرد که یکی از مهمترین ابزار ارتباطات و تفریحات و رسانه پرتعداد قرن ۲۰ شد. تصاویر متحرک فیلم‌ها تحت تأثیر سه عامل هنر، تکنولوژی و سیاست بوده است.

بعد از گذشت تمامی این اتفاق‌ها در صنعت سینمای جهان. نخستین دوربین فیلم‌برداری در زمان مظفرالدین‌شاه به ایران ورود پیدا کرد و به عبارتی صنعت سینما در ایران آغاز شد

این روزها خلاقیت‌های تبلیغاتی به حوزه سینما هم راه پیدا کرده است. تهیه‌کنندگان سینما دیگر فهمیده‌اند که استفاده از فلان هنرپیشه مشهور یا کارگردان نام‌آشنا به‌تنهایی برای فروش فیلم کافی نیست، تهیه‌کنندگی سینما دیگر به کسب‌و‌کاری تبدیل شده که برای رسیدن به سوددهی، باید بخش‌های مختلف آن را مدیریت کرد.

نمی توان نقش تصویر و تبلیغات ویدئویی و تلویزیونی را در پیشرفت و معرفی کار و صنعت شما، نادیده گرفت. ایجاد جلوه‌های تصویری زیبا به همراه انتقال مفاهیم تبلیغاتی در کمترین زمان ممکن و با کیفیتی مطلوب هدف گروه طراحی و تدوین فیلم‌هایی تبلیغاتی این مجموعه می باشد .

ساخت تیزرها و فیلم‌های تبلیغاتی نقشی موثر در بازاریابی دارد. یک فیلم موثر تبلیغاتی می‌تواند به راحتی بازار یک کمپانی را جابه‌جا کند و آن را در سطحی بالا نگه دارد. فیلمسازی تبلیغاتی هر قدر حرفه‌ای تر عمل کند، در تثبیت اعتماد مخاطب نقشی به مراتب موثرتر ایفا می کند. کافی است تبلیغات تلویزیون را در ذهنتان مرور کنید. تبلیغات‌هایی هستند که شعارشان تکیه کلام خانواده‌ها می شود و به علت جذابیت بارها مخاطب را پای رسانه می‌نشاند.

کانون تبلیغاتی سروش شهر با کادری متخصص، فعال در زمینه تبلیغات و فیلمسازی، آماده همکاری در پروژه‌های مختلف فیلمسازی (تبلیغاتی، صنعتی، مستند، رپرتاژ آگهی، انیمیشن و …) می‎باشد. از خدمات سروش شهر در این زمینه می‌توان به ساخت تیزر (فیلم‌های تبلیغاتی) به صورت رئال و گرافیکی، ساخت فیلم‌های صنعتی ویژه کارخانه‎جات، هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز خرید، پاساژها و …، ساخت فیلم‌های آموزشی ویژه سازمان‌ها و ادارات دولتی و غیر دولتی اشاره کرد.

 

 

تیزر

فیلم صنعتی

رپورتاژ

انیمشین